Özel Direksiyon Dersi

26.10.2019 21:00

”Özel direksiyon dersi eğitim işidir, uzman ve kurumsal işletmelerin işidir, böylesine hayati bir konuda dikkatli ve titiz davranmak gerekir.”

Kursumuzda uzman eğitmenler eşliğinde trafiğe çıkma garantili özel direksiyon dersi veriyoruz. Kursumuzdan paket program alanlara trafiğe çıkma garantisi veriyoruz.

Özel Direksiyon Eğitimi Alacaklar:

Eğitimin dakikasının kaç TL ye geldiğini hesaplayınız.

Kaç saat de Trafiğe çıkacağınızı iyi sorun ve öğreniniz, 10 ders de Trafiğe çıkabilecek iken 20 ders de çıkabilir, ödeyeceğiniz ücreti ikiye katlayabilirsiniz.

Direksiyon dersinde alacağınız eğitimin size ne vereceğini hesaplayınız, 50 dakikalık ders süresince hiç bir şey öğrenmeden de araçtan inebilir, çok şey öğrenerek de inebilirsiniz.

Aracına yasa dışı pedal takarak, Özel Direksiyon dersi vermeye çalışan, hem kendi canını hem de insanların canını tehlikeye atan korsanlara itibar etmeyiniz. Çok zor durumda kalır karşınızda muhatap bile bulamazsınız.

”Muhatabınız mutlaka bir kurum olsun.”

Direksiyon Dersi Eğitimleri Nerelerde Yapılıyor?

İlk dersimizi trafik yoğunluğunun çok olmadığı sınav güzergâh alanımızda başlatıyoruz. Sonrasında kişinin durumuna göre daha yoğun trafik alanlarına yöneliyoruz.

Paket Eğitim Programı Nedir?

10 saatlik eğitim programında E5, sahil yolu, minibüs yolu gibi trafiğin çok yoğun olduğu, dar ara sokaklar gibi geçişlerin zor olduğu güzergâhlarda çalışma imkânı buluruz. Bunun haricinde iki araç arasında park, alışveriş merkezi parkı gibi günlük hayatımızda gerekli olan bütün sürüş tekniklerini öğrenmenizi sağlıyoruz.

Direksiyon derslerimiz için tavsiye ettiğimiz süre en az 2 saattir. Ders alan kişi  ortalama 8-12 saat arasında trafiğe tek başına çıkabilecek düzeye gelmektedir.(Kişi dilerse 1 saat ya da 4 saatlik eğitimde alabilir herhangi bir zorlama yoktur.)

Kurs araçlarımız 2018 ve 2019 modeldir.

 

Sosyal Medya