Öz Erdemli Sürücü Kursu

Hakkımızda

1994 yılında Öz Akdeniz Sürücü Kursu ile başlayan hikâyemiz, 22 bin sertifika ile mezun ettiğimiz öğrencilerimiz ile devam etti. Babam rahmetli Kemal Sert’ten aldığım tecrübeler ile usta öğretici olarak yıllarca Öz Akdeniz Sürücü Kursu bünyesinde çalıştım. Babam rahmetli Kemal Sert’in motor öğretmeni olması sebebiyle yıllarca köylerde grup grup dersler anlattık, köylere kadar hizmetimizi götürdük ve tüm insanlarımıza bilgilerimizi aktararak en iyi seviyede bilgi donanımına sahip olmalarını ve ehliyet sahibi olmalarını sağladık. Erdemli ilinde babam Kemal Sert yıllarca sürücü kursu bünyesinde halkımıza hizmet etti ve kursun sahibi olmasına rağmen tüm bilgilerini ehliyet belgesi almak isteyenlere tüm gayretiyle aktarmak için yıllarını verdi. Bizim için babamızdan yadigâr nasihatlerden en önemlisi; Güvenilirlik. Biz de bu en önemli prensibe tüm şartlarda bağlı kalmayı misyonumuz olarak belirledik. Sürücü kursu konusundaki deneyimlerimiz ile ilçemizde hizmet ettikten sonra, bir süre sektöre ara vererek başka sektörlere yöneldik. 2000 yılında Öz Akdeniz Sürücü Kursunu devrederek, Goodyear’ın lastik bayiliğini yaparak ulaşım ve otomotiv sektöründen kopmayarak ilçemize hizmet vermeye devam ettim.

İki dönem Erdemli Meclis Üyeliği görevinde bulundum ve Erdemli insanları tarafından sevilen, tanınan bir esnaf olmaktan her zaman gurur duydum. İki çocuk sahibiyim.

Amacımız insanlara geçmişten gelen sürücü kursu deneyimlerimiz ve otomotiv sektöründeki tecrübelerimizi aktarmak olup, eğitim kadromuzdaki tüm öğretmenlerimizin geçmişten bu yana bu sektörde faalen çalışan insanlar olduğunu belirtmek istiyoruz. Direksiyon derslerimizde, her zaman en yeni model araçlar kullanarak, öğrencilerimizin son teknolojiyi bilerek donanımlı sürücüler olarak trafiğe çıkmasına katkıda bulunmak istiyoruz. Ayrıca uzun yıllar yarış motoru kullanmam sebebi ile ileri sürüş tekniklerini de öğrencilerimize aktarmaktan gurur duyacağım.

Bizim için en önemli etkenin; Güven ve dürüstlük olduğunu tekrar tekrar belirtmek istiyoruz. Yıllarca esnaflığımızı devam ettirmemizdeki en önemli sebep bu olduğu gibi, tecrübelerimizi aktarırken de bu ilkelere bağlı kalmak bizim için en önemlisi. Her zaman için öğrencilerimizin başarısını görmek, onlarla gururlanmak amacıyla en iyi bildiğimiz işe geri dönmek, bilgilerimizi öğrencilerimize aktarmak istiyoruz.

 

Deniz Sert

...

Öz Erdemli Sürücü Kursu

...

Direksiyon Eğitim Merkezi

Sosyal Medya